Nezvladatelná láska | Recenze


Hlavní hrdinka Brooke Parkerová již dva roky pracuje ve firmě svého kamaráda, která se zaměřuje na restaurace, jako hlavní právnička. Mladá Brooke žije jen pro svoji práci, a během oněch dvou let, již schytala pár rozchodů, a nyní ji to čeká zase, a za vše může ta její posedlost prací a kariérou. Až jednoho dne, do její kanceláře vtrhne Cade Morgan a jeho kamarádi z FBI. Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda, je nyní jeden z nejlepších a nejúspěšnějších prokurátorů. I Cade je velmi zapálený do své práce, takže není záhadou, proč ho jeho přítelkyně opouští, jenže on si s tím nedělá velkou hlavu, a radši se zahrabe do práce. Právě pracuje na velkém případu, jednající se zkorumpovaného senátora, ale nemá dostatek důkazů k jeho odsouzení, takže jeho poslední nadějí je jízlivá právnička Brooke, která je pro něj záhadou. Oba dva k sobě na poprvé cítí nesympatie, ale nedokáží zapřít tu vzájemnou sexuální přitažlivost, která mezi nimi panuje. Takže se do vztahu vrhnou po hlavě, ale s jediným pravidlem, nezamilovat se, což je následně pro oba až nepředstavitelně těžké.

Brooke Parkerová je beznadějná workoholička, k tomu drzá a jízlivá, ale pod vnější slupkou se uvnitř skrývá velmi laskavá žena, kterou moc lidí nezná, hlavně proto, že se jim Brooke taková ukazovat nechce. Právě kvůli práci to jde s jejím milostným životem z kopce. Až se najednou seznámí s pohledným prokurátorem Cadem Morganem, kterého zprvu nenávidí, ale říká se, co se škádlívá, to se rádo mívá, a právě toto je jejich případ. Cade Morgan, na pohled velmi uzavřený muž, utápějící se v práci, je ve skutečnosti velmi milý, příjemný, sympatický a pohledný muž, jehož kouzlu nedokázala odolat ani tvrdá Brooke. Cade neměl moc šťastné dětství, vyrůstal bez otce, tedy bez mužského vzoru, a z toho důvodu svou pozornost raději upírá na práci. A stejně jako u Brooke, i s jeho milostným životem to jde z kopce, ale pak potká Brooke, kterou chce, a to za každou cenu.

Na knihu Nezvladatelná láska mě zlákala pěkná anotace, taková miloučká oddechovka s nádechem romantiky, takže když se naskytla příležitost si knihu přečíst, neváhala jsem. Od příběhu jsem neměla velká očekávání, ale i tak mě tato romance maličko zklamala, a to v podobnosti s knihami od autorky Nory Robertsové. I přes to, jsem do knihy začetla a oblíbila si oba hlavní hrdiny. I když se může zdát, že je příběh předvídatelný, je zároveň milý, čtivý a více méně i vtipný, takže já si čtení opravdu užila.

Hodnocení: 

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji internetovému knihkupectví KNIHCENTERUM.cz

Knihu si můžete pořídit zde

Anotace: BYL ZVYKLÝ DOSTAT VŠECHNO, CO CHCE. Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové. Ta jako hlavní právnička právního oddělení společnosti provozující síť restaurací může v jednom pětihvězdičkovém podniku umístit pod senátorův stůl štěnici, aby ho FBI mohla odposlouchávat. Cade jen musí Brooke přesvědčit, aby spolupracovala - a neváhá přitom využít trochu svého šarmu ani moci svého úřadu. A TEĎ CHCE JI. Chytrá profesionálka Brooke pochopí, že bude muset jít s Úřadem státního žalobce USA do hry, třebaže to bude znamenat práci s Cadem. Není pochyb o tom, že za všemi jejich sarkastickými vtípky jiskří vzájemná přitažlivost, ale Brooke je rozhodnuta nechat věcem volný průběh. Cade souhlasí - dokud ho dramatický zvrat událostí nevrhne do chaosu a on si neuvědomí, že chce víc než jen příjemně strávený čas od jediné ženy, do níž se může děsivě, nezvladatelně zamilovat.

 Originální název: Love Irresistibly
Autorka: Julie James
Série: FBI / US Attorney
Díl: 4.
Počet stran: 280
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Oldag
Rok vydání: 2014
Hodnocení na Databázi knih: 83%
Hodnocení na Goodreads: 4,12

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat