Knižní přírůstky | Únor 2017


Únor je již dávno za námi a i březen se blíží ke svému konci, ale nejprve je čas podívat se na shrnutí za únor. Na začátku roku jsem si dala předsevzetí neutrácet tolik peněz za knihy v češtině, ale věnovat je spíše do anglických knih, což jsem hned v lednu porušila. Kdežto v únoru jsem se měla více na pozoru a pořídila si pouze dvě knihy! Jaké že to byly?

První knihu jsem nalezla v knihkupectví v oddělení slev, a tou knihou je "Cena nevinnosti". Důvod proč jsem ji tam nemohla nechat byla rozhodně cena - padesát korun? Neberte to - a pak také, že ji vydalo mé nejmilejší nakladatelství, nakladatelství Yoli. A to, co vydává Yoli je vždy úžasné, takže jsem ji prostě musela mít, do mé yoli sbírky.

A druhým přírůstkem do mé knihovny se v únoru stala kniha "Oko za oko" od Jenny Han, kterou napsala ve spolupráci s Siobhan Vivian. Tuto knihu jsem si chtěla pořídit již v originále, ale pak jsem radši od toho upustila, když mě Jennina první kniha - Léto, kdy jsem zkrásněla - vůbec neoslovila. Jenže pak se mi do rukou dostala její další kniha - Všem klukům, které jsem milovala - a na tu nedám dopustit. Četla jsem i druhý díl, který byl opět úžasný a nemohu se dočkat závěrečného dílu, který by měl brzy vyjít v angličtině, a doufejme, že i brzy u nás. Takže, jak se říká, do třetice všeho dobrého, tím pádem nebyla jiná možnost a já si pro "Oko za oko" letěla do knihkupectví chvíli po jejím vydání. Doufám, že nebudu zklamaná!


A jaký byl váš únor? 😊nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

8 komentářů:

 1. Krásné přírůstky! :)
  Cenu nevinnosti si chci také pořídit, protože jsem od autorky četla Krásné zlo a to bylo skvělé :)
  Oko za oko zatím v plánu nemám, ale Všem klukům, které jsem milovala čtu na mobilu po cestách :)
  Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :) Krásné zlo jsem měla půjčené z knihovny, ale bohužel jsem se ke knize nedostala. To je škoda, že se na Oko za oko nechystáš. Slyšela jsem na to samou chválu, a po knize Všem klukům, které jsem milovala, věřím, že to opravdu bude pecka! :D

   Vymazat
 2. O Ceně nevinnosti jsem taky přemýšlela, že bych si ji pořídila :)

  OdpovědětVymazat
 3. Priznávam, že z týchto kníh som nečítala ani jednu, každopádne nepochybne pekné prírastky a je super, že prvá kniha bola za takú výbornú cenu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné kousky :) Já mám tento měsíc také jen dva přírůstky, snažím se šetřit :D Ale ne vždy se to daří :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :D Mě se to tento měsíc moc nevydařilo, šetřit. :D Mám asi osm nových knih! Úplně jsem se zbláznila, takže to naprosto chápu :D

   Vymazat