Knižní přání #52

 
Projekt Knižní přání, je to něco jako On my Wishlist, jen je trošku poupravený. Pochází z dílny Nikki Finn. Spočívá v tom, že si otevřu svůj to-read list na GoodReads, k tomu stránku random.org a vylosuji si tři náhodná čísla - tedy čísla knih, která jsou přiřazena v listu na GoodReads, které bych si ráda přečetla. Ty tři knihy tady pak ukážu.
 

Harry Potter a Kámen mudrců | Goodreads
 
Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem... (Neoluxor)

Neodolala jsem, a podlehla jako většina ostatních novému ilustrovanému vydání Harryho Pottera. Nejvíc, co mě na knihu láká více - fakt, že jsem příběh Harryho ještě nečetla, a nebo ty ilustrace. Z části určitě na to má svůj podíl nevědomost, že jsem knihu ještě nečetla, ale jelikož ji mám v povinné četbě tak se k ní brzy dopracuju, ale největší definitivně ty ilustrace. Viděli jste je? Podle mě jsou naprosto boží! Jen mě tedy mrzí ta cena. Sice to není taková pálka jako u knihy Bestiář Harryho Pottera, ale také to rozhodně není levné. Myslím, že si o knize ještě nechám chvíli zdát. Třeba nakonec budu mít štěstí a knihu objevím v knihovně!
 
Návrh | Goodreads
 
Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude. (Baronet.cz)

O knize Návrh jsem věděla ještě předtím než jsem na ni narazila v připravovaných titulech nakladatelství Baronet. Překladatelka této knihy, a zároveň mé oblíbené série V ringu, Zuzka, o ni psala, že se ji v češtině dočkáme, někdy, ale to pro mě asi nebylo dost brzo, tak jsem si knihu sehnala v angličtině jako e-knihu - Kindletime, a teď toho maličko lituju. Mám v tabletu tolik knih, že jsem ji tam přehlédla a nečetla ji. Když jsem na to narazila a přečetla si svůj komentář pod knihou u Kindletime, nemohla jsem uvěřit, tohle jsem psala já? Když jsem si teď četla anotaci knihy byla jsem z ní naprosto hotová, lítala jsem po baráku a řvala, že tu knihu chci okamžitě, ale předtím jsem z ní tak nadšená nebyla. Nechápu, jsem asi mimoň. Nyní se ale knihy nemůžu dočkat! Stejně jako u Odvrácené tváře lásky, budu kašlat na školu v únoru a do knihy se hned pustím, a nikdo mě nezastaví!
 
Arrow - Pomsta | Goodreads
 
První román na motivy úspěšného televizního seriálu společnosti Warner Bros Arrow, jehož čtvrtá série se momentálně vysílá na stanici CW. Seriál Arrow vychází ze stejnojmenného komiksu vydavatelství DC a jeho hlavním hrdinou je miliardář Oliver Queen, který se poté, co strávil pět let na opuštěném ostrově, vrací domů a tajně vytváří postavu Arrowa, jenž má napravovat křivdy, spáchané na jeho rodině, a bojovat se zlořády společnosti. (Baronet.cz)

A další kniha, které se tento rok nemůžu dočkat, ale nějakým způsobem se mi na ní podařilo zapomenout. Ještě že jsem se mrkla na připravované tituly u Baronetu! Již jsou to dva roky, co jsem začala seriál Arrow sledovat a dodneška jsem do něj pořád stejně zblázněná. Jsem již ve čtvrté sérii a právě netrpělivě čekám na epizodu, která rozhodne o mém osudu, i když vím jak dopadne - kdo kouká, chápe. Na knihu jsem velmi zvědavá, už jen kvůli samotnému příběhu, ale také z části kvůli obálce. Hmm, Arrow vypadá k nakousnutí! Nejen ale na tuto knihu si dělám zálusk. Ještě mám v merku jednu, tak uvidíme, kterou budu mít dříve.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat