Čtenářská výzva #8 | Kniha, která se odehrává v budoucnosti


Další týden je za námi. Pro jistotu, že nebudu stíhat, přednastavila jsem na celý týden články, a ještě tento je přednastavený. Když ho píšu je neděle a ještě nevím, jestli jsem první týden školy po prázdninách přežila ve zdraví. Ale to není důležité. Důležité je jaký jsem si pro vás vybrala bod, a dneska jím je bod s číslem třicet čtyři - kniha, která se odehrává v budoucnosti. :-)

Knihám, které se odehrávají v budoucnosti se jednoduše říká dystopie, a přiznávám, že jsem velkým fandou těchto knih - Hunger Games, Labyrint, Rudá královna - je jich tolik, že už v tom ztrácím přehled!


 Míša

Pro tento bod jsem Míše doporučila svou oblíbenou knihu Pod nekonečnou oblohou. Četla jsem ji tak dva roky zpátky a byla z ní naprosto hotová. A jelikož všechno, co Míše doporučuji se jí líbí, nebylo tomu jinak ani u této knihy. Mrkla jsem zase na Míšin profil na ČBDB, a kniha od ní dostala pět hvězdiček, stejně jako ode mě. Můj celkový názor na knihu naleznete v mé recenzi.


Já (Nessa)

A já jsem do tohoto bodu zařadila knihu, kterou jsem nedávno přečetla. Nejen tuto knihu, ale spíše celou sérii, a tou sérií je série Hunger Games! Vybrala jsem si první díl, Arénu smrti, protože jsem vás nechtěla plést jinými díly, ale hlavně taky z důvodu, že první díl je vážně povedený. Jsem sice fandou třetího dílu, ale první díl také není špatný. Brzy chystám na všechny knihy recenze, takže ještě o Hunger Games ode mě uslyšíte.

       

A jaká je ta vaše dystopická kniha, nebo série? :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat