Návštěva knihovny #15


Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.

Původně jsem chtěla zveřejnit nějakou recenzi, ale k mé smůle jsem ji nestihla sepsat, takže příště. A jelikož jsem nedávno - vlastně předevčírem - opět měla cestu kolem knihovny, stavila jsem se tam pro další rezervovanou knihu.
První knihou, kterou jsem si z knihovny odnesla je další kniha od Nory Robertsové, Podivné hry. Přiznávám, nechala jsem se opět zlákat obálkou, a také doporučením od jedné čtenářky, která měla knihu půjčenou přede mnou. Knihu mám již přečtenou, v nejbližší době bych na ni chtěla napsat recenzi, ale připletla se mi teď do cesty klauzura, takže to chvíli potrvá, takže něco ke knize. Stejně jako předchozí knihy, i tato obsahuje dvě povídky - Gabrielův anděl a Závěť a úklady. Knihu jsem celkově hodnotila kladně, i přes to, že ta první povídka byla slabšího rázu než dosavadní povídky, co jsem od Nory četla, ale ta druhá se četla svižně, hodně se mi líbila, takže tak.
A kniha, pro kterou jsem předevčírem šla je novinka od Sandry Brown, Nízký tlak. Stejně jako u knihy Podivné lži, nechala jsem se na ni zlákat obálkou. Nic jsem o knize nevěděla, jen že má hezkou obálku, a když se mi dostala do rukou a konečně jsem si přečetla anotaci, jen jsem čučela! To zní naprosto úžasně! Musím se do této knihy co nejdříve pustit, jen se před ní musím prokousat pár recenzemi a také recenzními resty. Takže, jednoduše, bude muset ještě počkat.
Četl jste někdo Nízký tlak od Sandry Brown? Co na knihu říkáte? :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

2 komentáře:

  1. Tie knihy vyzerajú veľmi lákavo :) hlavne tá Podivné hry by sa mi asi páčila :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Knihu Podivné hry určitě doporučuju...:) Robertsová píše opravdu pěkně, svižně, takže to člověka baví..:D Jen teda ta první povídka byla maličko slabší než ta druhá, ale jinak celkově se mi kniha opravdu líbila. A nejen tato. Četla jsem jich už více od této autorky a spokojenost...:D Snad budu stejně spokojená i se Sandrou Brownovou...:)

      Vymazat