Návštěva knihovny #14


Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.


Opět jsem zabloudila do knihovny, po dlouhé době. Šla jsem tam hlavně kvůli dvou rezervovaným knihám, které jsem si také odnesla, jen se k nim ještě přidala jedna. 
Zatoulala jsem se do dětské knihovny - kde mě mimochodem ta paní knihovnice ze srdce nenávidí - a vypůjčila si tam mangu Kočičí zlato. Tuto mangu jsem tam objevila už několik let zpátky. Hrozně moc mě bavila, četla jsem ji již několikrát, a stále mě neomrzela. Jen má jedinou chybu, a tou chybou je u nás nevydaný druhý díl. Sháněla jsem se po ní, doufala jsem, že se jednoho dne dočkám a ona opravdu vyjde, ale nic. Tak mi nezbývá nic jiného než se mrknout po druhém díle v angličtině, ale ta cena, ta je teda pálka. 
A teď ony rezervované knihy od autorky Nory Robertsové. Od této autorky jsem četla již dvě knihy - Druhou lásku a Manželskou reprízu. Obě knihy si mě velmi získaly, takže jsem byla zvědavá na další díly. Trošku jsem byla překvapená, že v jedné knize jsou dvě knihy. Třeba v knize Srdeční případ jsou knihy Advokátka a láska a Jak přesvědčit detektiva, a v té druhé, Víc než touha, jsou knihy Čekání na Nicka a Cit proti rozumu. Trošku překvápko, ale vůbec ne špatné. Obě knihy mám již přečtené a vy se snad brzy dočkáte recenzní.

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

4 komentáře:

 1. Knihy neznám, tak jsem zvědavá na recenzi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nora Robertsová je opravdu skvělá autorka, určitě doporučuju...:)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Sama nevím...:) Možná proto, že si tam půjčuju až moc těch knih..:)

   Vymazat