Má tvorba | Labyrint


Ahoj! Zase se mi podařilo něco sesmolit - spíš vyrobit - s čím bych se vám mohla pochlubit zde, v mé rubrice Má tvorba. Ze začátku se mi to celkem nepovedlo, ale přeci jen se mi to podařilo upravit do nějaké ucházející podoby. :-)


Na začátku září jsme dostali úkol na praxi - vymyslet jakýkoli objekt z capa desek (to jsou takové lehké bílé desky, podobají se polystyrenu) - než začneme s tou naší maturitní práci, ale mě stále nic nemohlo napadnout. A přitom jsem to měla přímo před sebou!


Labyrint! Jednoduché obdélníky, které jen nějak obarvím a slepím k sobě - jo nechala jsem se inspirovat labyrintem. Jenže to nebylo tak snadné. Ty obdélníky jsem vyřezala opravdu křivě, takže jsem je řezala několikrát, a stále blbě. A nejhorší byly obvodové stěny, které nejsou přímo přesné. A pak barvy! Podstavu jsem chtěla černou, vnitřní nějak barevné a vnější bílé, jenže jsem měla špinavé ruce od barev ze stěn vnitřních, že jsem měla své krásné bílé stěny špinavé! Chtělo se mi ječet! A to jsem ještě nezmínila jak jsem ztratila původní půdorys labyrintu a na poslední chvíli musela vymyslet nový! 


  

A kdyby to bylo všechno! Ke vší té mé smůle se přidala ještě další v podobě špatného výběru lepidla. Použila jsem pattex, od kterého jsem teda měla velká očekávání, ale nefungovalo, takže jsem se snížila k tomu nejjednoduššímu - vteřinovému lepidlu, a podařilo se! Konečně mi to drželo a stále ještě drží. A poslední třešnička na dortu, přidala jsem tam poslední doplněk - skleněné kuličky a už se může hrát.

nessa_lovesbooks

Nessa, jednadvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat