Jsem jako továrna na záložky | Part I.


Po nějakém čase zase něco z Mé tvorby! Tentokrát jsem se vrhla do vyrábění záložek. Zajímavé, že? Trošku se mi za poslední dobu nakupilo tolik skvělých obrázků z internetu, které jsem si prostě chtěla vytisknout a vytvořit si z nich záložky. Když jsem si tedy v červnu nechávala tisknout portfolio, nechala jsem si vytisknout první várku. Jako povím vám, že to teda levné nebylo, protože je mám barevné, ale výsledek stojí za to! :-)


Bohužel jsem si až pozdě uvědomila, že jsem si zapomněla vyfotit takový ten první postup, a to jak jsem měla natisknuté, ale nevadí. Nejprve jsem nevěděla, jak to udělám. Přeci jen je nemůžu nechat jen na papíře, to by se mi tedy hodně rychle zničily, takže jsem po několika týdnech přišla na jeden způsob. Jednoduše jsem si podle nich vystřihla na čtvrtce obdélníky a obojí k sobě slepila lepící páskou. Asi říkáte, že to musí vypadat strašně, ale vůbec není! Snažila jsem a myslím, že jsem vytvořila opravdu úžasné umělecké dílo. :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

4 komentáře: