Knižní chvilky #6


Po dlouhé době další Knižní chvilky. Jsem s nimi opravdu šíleně pozadu, ale snažím se je dopisovat, přísahám! Školní rok teprve začal, a já už bych chtěla prázdniny. Skočit zpátky do minulosti, do té doby, kdy jsem nemusela vstávat do školy. Ach jo, chci tu dobu zpátky. Ještě, že na ni mám pěkné vzpomínky a také fotky. :-)


Vzpomínáte si, jak první dva týdny  v srpnu bylo šílené vedro? Málem jsem se z něho roztekla! Ale samozřejmě ne doslova. Během toho pařáku, jsem se několikrát nechala svou mamkou zlákat a šli jsme na koupaliště. A samozřejmě, jsem s sebou vzala i knížky. :-)


Železná zkouška. Ta knížka má tak úžasnou obálku, kterou si prostě tisíckrát budu fotit. Tomu nezabráníte. Zatím jsem se do knihy ještě nepustila, ale četla jsem si anotaci, po několikáté, a poněkolikáté si říkám, že mi to šíleně připomíná Harryho Pottera. Já jsem Harryho ještě nečetla - neukamenujte mě, já za to nemůžu! - takže doufám, že tohle nebude taková jeho napodobenina. Snad to bude skvělé, už jen ta obálka a hodnocení, musí to být! A Literární spolek Laury Sněžné. Ze začátku mne kniha ohromně bavila, ale teď jsem se zasekla. Musím se rychle tou částí prokousat, jednoduše musím!


Má nejoblíbenější fotka z koupaliště. Jelikož je na našem koupališti fakt hrozná voda, už si netroufám do ni vlézt celá, ale tak nohy. A co to mám za knížku? Během prázdnin jsem navázala novou spolupráci a dostala na recenzi právě knihu Železná zkouška a Hrej vabank. A právě kniha Hrej vabank je na té fotce. Netuším jestli tam nejsou spoilery na knihu, takže zvětšit fotku na vlastní nebezpečí. :-)


A ještě jednou. Po prvním dnu na koupališti jsem to pěkně schytala, nevím jestli to poznáte na fotce, ale mám nádherně spálené nohy. Teď už je to mnohem lepší, spíše úplně. A jak vidíte, stále čtu Hrej vabank. Naprosto úžasná knížka. Sice na třetí díl o Abbi a Blakeovi neměl, ale i tak to nebylo špatné. Nyní už recenzi na knihu naleznete na blogu. Škoda, že je to poslední díl ze série. Opravdu mě tato série bavila. :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

2 komentáře:

  1. Pěkné fotky! Železnou zkoušku si chci taky přečíst a strašně se na to těším a stejně jako ty, mám strach, že to bude napodobenina Harryho. Ale risknu to. Hlavně kvůli tomu, kdo to napsal :D Hrej vabank jsem ještě nečetla, ale sérii Game mám moc ráda. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju...:D Do Železné zkoušky se brzy pustím, hned jak dočtu Ztráty a nálezy. Už jen podle té anotace to trošku vypadá na napodobeninu, ale tak doufám, že mě to nějak překvapí...:D A Hrej vabank je vážně pěkná knížka, taková oddechovka, stejně jako celá série, určitě se ti bude líbit...:)

      Vymazat