Hudba mého srdce #17


Po týdnu se vám hlásím, živá, ale totálně vyřízená. Minulý týden byl vážně děsný. Učila jsem se na konstrukci, technologii a dějiny umění. Hrozně mě mrzí, že poslední dobou bylo na blogu trošku pusto, ale nestíhám, a věřím, že to časem bude horší a horší. Tentokrát jsem ale na celý týden představila články, takže tu tak prázdno nebude. K tomu jsem minulý týden byla v kině na druhém dílu Labyrintu, takž doufám, že s dočkáte ještě filmové recenze, kromě knižních recenzí. Ale konec vykecávání, teď tu pro vás mám Hudbu mého srdce. Sice nebyl čas na blog, ale na písničky a dočítání pár knih jsem si chvilku našla. :-)O písničce Open Your Eyes jsem se dozvěděla z projektů, co měly Ells a ještě jedna blogerka, na jejíž jméno si teď bohužel nevzpomenu. O knize Modré hlubiny jsem věděla už dlouho předtím, byla na mém seznamu knih, co si nutně musím přečíst hodně vysoko, ale o písničce slyším prvně. A řeknu vám, vůbec nevypadá špatně, spíše naprosto dobře! Zpěvačka má opravdu skvělý hlas a provedení videoklipu je také skvělé! Za mě naprostá bomba, a tu knihu si musím nutně pořídit. Mořské panny víte, to je moje.


Po písničce Open Your Eyes jsem si řekla, že se mrknu na její další písně, a nejvíce ze všech si mne získala píseň This Is Not An Apology. Teď si nevzpomínám, o co přesně v písničce jde, ale melodie mě naprosto uhranula, takže si jednoznačně zasloužila místo v novém článku k Hudbě mého srdce. Další písničky jsem od Bey ještě neslyšela, ale rozhodně se po dalších podívám. 


I got my mind made up and I can't let go.
I'm killing every second till it saves my soul.
I'll be running, I'll be running,
till the love runs out, till the love runs out.
And we'll start a fire, and we'll shut it down,
till the love runs out, till the love runs out.


A poslední písničkou minulého týdne je píseň Love Runs Out. Tuto písničku jsem zaslechla v nemocnici, když jsem tam byla v úterý. Čekala jsem a zaslechla jsem ji tam. Nejprve jsem netušila, od koho je a už vůbec, jak se jmenuje, ale po chvíli pátrání jsem píseň našla. A řeknu vám, ta písnička je naprosto skvělá! A ten videoklip rovněž. Jsem zvědavá, co pro nás jež skupina OneRepublic přichystá. Věřím tomu, že to bude jednoznačně bezva.

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

1 komentář:

  1. Open Your Eyes jsem taky objevila díky projektu u Ells a je to výborná písnička. Moc ráda jí poslouchám. This Is Not An Apology je dobrá písnička :)

    OdpovědětVymazat