Hudba mého srdce #7

 

První týden prázdnin je za námi a já tu pro vás opět mám Hudbu mého srdce. Minulý týden jsem teda poslouchala opravdu dost písniček. To víte, mám čas, až spousty času, takže si na youtubku hledám nové písničky, a narazím na několik naprosto skvělých, ale abych vás dneska neunudila tolika písnička, rozhodla jsem se vám dnes ukázat jen část z nich, a za týden se dočkáte těch dalších. A čeho se dočkáte příští týden? Možná vám poslední písnička napoví. :-)

První písničkou, kterou jsem minulý týden poslouchala je píseň Your Sound Good To Me od Lucy Hale. V minulém článku jsem vám od ni představovala písničku Lie Little Better, a nedávno jsem se podívala po jejích dalších písničkách, a narazila jsem právě na tuto. Lucy Hale je opravdu skvělá zpěvačka, její písně si mě vždy získají, a já se těším, až objevím nějaké další z její tvorby.

 

Když tento článek píšu, tak právě nyní nejvíce ujíždím na novince od Rachel Platten, Fight Sing. Šla jsem na youtube s tím, že si pustím jinačí písničku, ale tato mě tak nějak přitahovala, říkala mi pusť si mě, pusť si mě, a naprosto toho nelituji! Rachel se tato písnička opravdu povedla a stejně tak i videoklip, a já si rozhodně nenechám ujít další její písničky.

 

A jedna úžasná písnička, Just A Dream od Nelly. Tedy, originál je od Nelly, ale toto je cover, který nazpívali Christina a Sam. Tento cover znám již dlouho. Vlastně si už nepamatuji, kdy jsem na něj narazila. Hodně se mi líbí, co Christina a Sam s písničkou provedli. Slyšela jsem i originál, ale cover si mě získal mnohem více. A nejen mě. Tato píseň má na youtube tolik zhlédnutí, až to není možné. Pokud jste tuto píseň ještě neslyšeli, tak to rozhodně napravte!


nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat