Čtečkaton | Čtečkatour


Tento projekt pořádá Kejbí.

Ahoj zlatíčka! Třetí den, třetí tematický článek do Čtečkatonu, a tentokrát je již poslední, a jedná se o Čtečkatour. Již delší dobu jsem se s vámi chtěla poděli o své papírové knihy, tedy knihy, které mám v knihovničce, hezky vyrovnané, ale bohužel mi do knihovničky přibude každý měsíc spousta nových knih, takže je to trošku složité.

Ale zpátky k tématu. Čtečkatour je něco jako Bookshelf Tour, ale místo papírových knih, vám ukážu své e-knihy, které mám na tabletu. Přiznám se, že ji jich je docela dost, hlavně anglických e-knih, a to jsem teprve začátečnice ve čtení v angličtině, ale stále to se sebou nevzdávám, a do některých anglických knih se brzo chystám pustit. :-)


Čtečkatour

Tak se na to pojďme podívat. Mám opravdu více anglický knih, než českých. Za to hlavně může Kath a její skvělé recenze a výběr anglických knih. Mám také i pár českých knih. Většina z nich jsou recenzní e-knihy, ale také pár jsem si pořizovala na ebuxu a palmknihách.

Až nyní jsem si všimla, že se mi bohužel neukázali všechny e-knihy, co mám na tabletu, ale jelikož na blogu vedu rubriku Kindletime, což je rubrika, kde vám ukazuji e-knihy, které mi do tabletu přibyly, takže by se tam brzy ty e-knihy měly objevit, takže sledujte a čekejte! :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat