Čtečkaton | Aneb další výzva


Tento projekt pořádá Kejbí.

Výzev nikdy není dost, a hlavně u mně.

Před nedávnem jsem narazila na naprosto skvělý projekt od Kejbí, Čtečkaton. Začaly prázdniny a já se hrnu do každé výzvy, co se namane, ale nějak mi to nevychází, a místo papírovým knihám a spoustě recenzáků, dávám přednost mému tabletu a e-knihám, a právě tento projekt mi jde přímo do noty.

Úkolem tohoto projektu je za týden, od 20.7 do 26.7, přečíst co nejvíce e-knih, a popřípadě, pokud na to budu mít chuť a náladu, napsat pár doplňkových článků jako třeba - Proč číst e-knihy, Příběh mě a moji čtečky a Čtečkatour (určitě znáte bookshelf tour, tak je to to samé, ale s knížkami, které máte ve své čtečce). A na závěr, napsat shrnující článek, ve kterém bude kolik jsem přečetla e-knih a jak se mi dařilo.


The Prince | Goodreads
Gilded Ashes | Goodreads
Honeymoon in Paris | Goodreads


Starshow | Goodreads
Zom-B | Goodreads
Girl Online | Goodreads


Blood and Snow | Goodreads
Topím se v tobě | Goodreads
Zůstaň se mnou | Goodreads

Teď tu pro vás mám takový můj malý seznam e-knih, které bych chtěla za ten týden přečíst. Je jich jen pár, protože budu, nebo alespoň doufám, že budu, během toho týdne dohánět i resty, takže proto jich je tak málo, ale kdyby ne, tak počítám s tím, že jich bude ještě víc.

Doufám, že se mi podaří přečíst alespoň jednu anglickou e-knihu, kterou mám v seznamu. Sice jsou to krátké novelky, které mají asi jen 60 stránek každá, ale jelikož jsem začátečník ve čtení v angličtině, tak doufám, že přečtu aspoň tu jednu.


nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Ahoj..:) Většinou anglické e-knihy sháním na amazonu, kde mají občas i dobré ceny. A e-knihy v češtině spíše dostávám jako recenzní výtisky od e-shopů, se kterými spolupracuji. Ale občas si i pár e-knih v češtině pořídím na ebuxu...:)

   Vymazat
 2. Zaujímavý nápad, osobne e-knihy veľmi nečítam, i keď, teraz mám jednu rozčítanú :-) Každopádne prajem veľa šťastia vo výzve :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, snad se mi jich podaří přečíst aspoň pár. Budu klidně ráda i za jednu, tohle počasí je ubíjející. Divím se, že mám na čtení furt náladu..:D

   Vymazat