Unboxing #2


Poslední týden v dubnu mi přišly dva balíčky, ale bohužel, každý v jiný den, takže jsem se rozhodla je rozdělit. Očekávala jsem dva recenzní výtisky, od internetového knihkupectví Knihcentrum a od internetového knihkupectví Dobréknihy.cz. Šla jsem na poštu risknout to, po tom dlouhém dnu ve škole, říkala jsem si, že si snad zasloužím nějakou tu odměnu, a měla jsem štěstí, opravdu tam na mě jedna kráska čekala.


Doufala jsem, že budu mít to štěstí a ještě se mi podaří ukecat paní Žídkovou z Knihcentra, o poskytnutí recenzního výtisku knihy Ostrov lhářů. Bohužel, tolik štěstí najednou, to se prostě u mě nestane. Paní Žídková měla pouze jeden výtisk knihy Ostrov lhářů, kterou měla již jinačí bloggerka zamluvenou, takže jsem prostě a jednoduše měla smůlu. Zdržuju, já vím, a vy jste již určitě napnutí jako struna, jaká tedy kniha na mě čeká v onom balíčku.


A už se nám tu klube. Možná již nyní víte, o jakou knihu se jedná. Je to horká novinka z nakladatelství Host, která před nedávnem vyšla. Kniha byla v originálu napsána německy. Podle toho, co se píše z druhé strany knihy, se jedná o opravdu skvělý příběh s prvky psychologického thrilleru, který si v Německu opravdu vychvalují. I když, hodnocení knihy na Goodreads tedy není moc vysoké...
  

Tadá! Zde máte foto celé fotky, a nejen napůl schované v balíčku. Hned na první pohled mne zaujala obálka knihy, a hlavně ta barva! Fialová a modrá jsou mé nejoblíbenější barvy a na této obálce vypadaly opravdu skvěle, zvlášť, když jsem je viděla zatím jen na obrázku. Ale pak když jsem je viděla naživo, hned jsem si je na knize oblíbila a hodně mě fascinovala ona spirála, která je na obálce, nemohla jsem se na ni vynadívat a stále nemohu.

  
A poslední foto mého médi, který se jmenuje Plyšák, a u kterého uvažuju, že ho přejmenuji, chudáček můj, takové jméno si nezaslouží, a mé nové knihy Pod vodou, která má opravdu nádhernou obálku. Nyní mám již knihu přečtenou a vy se brzy můžete těšit na recenzi.

Co si vy myslíte o knize Pod vodou? Chystáte se si ji přečíst? :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat