Unboxing #1


Nedávno mi přišla výzva, že mám na poště balíček, takže jsem tam šla s tím, že budu zase o jednu knížku bohatší, ale představte si jaké překvapení mě čekalo. Na poště mi vydali úplně jiný balíček. Měli mi přijít dva s recenzními výtisky od nakladatelství Fragment a od internetového knihkupectví MegaKnihy.cz. Od Fragmentu jsem balíček čekala až následující den, ale oni mi ho dali již ten den, co jsem tam byla, a balíček od MegaKnih, ten jakoby neexistoval. Ale bojovala jsem! A vybojovala si oba dva balíčky, jak od MegaKnih, tak od Fragmentu. Ale na tuto zkušenost jednoznačně nezapomenu, a pokaždé, co půjdu na poštu, budu doufat, že nepůjdu k té protivné pošťačce, která na mě vyjela, a to jen z toho důvodu, že jsem neměla číslo, a to jsem se jí chtěla jen zeptat, zda na poště nemám ještě jeden balíček a že je možné že to popletli.


Ale jinak, určitě jste zvědaví, jaké knihy mě čekali v balíčkách. Po dlouhé době jsem si vyžádala jednu novinku jako recenzní výtisk od nakladatelství Fragment. A paní Svačinová, která má na starosti spolupráci s bloggery, byla tak hodná a knihu mi na recenzi zaslala a já jsem ji za to velmi vděčná. A od MegaKnih.cz jsem si naposledy, a také napoprvé, vyžádala recenzní výtisk někdy v lednu, a zbylé dva měsíce mě pán, který měl a starosti spolupráci s bloggery, jednoduše ignoroval. Až teprve nedávno můj mail přeposlal paní, která právě nyní převzala spolupráci s bloggery za něj, a je mnohem, mnohem, lepší než on, který byl k této práci trošku flegmatický.


Tušíte již, jaké nové knihy mi přibyly do mé skromné knihovničky? U té napravo, která je od nakladatelství Fragment, se to dá celkem poznat, ale záleží na tom, jak bystré máte oko. A u té druhé, ta je tak zalepená, u ní vás nebudu trápit tím, jaká je to kniha, ale spíše se vás zeptám, taky nesnášíte lepící pásku? Já po této zkušenosti neskutečně! Dokonce i můj bratr říkal, že když jsem balíčky rozbalovala, jsem s těmi nůžkami vypadám vražedně, jako bych něco chtěla zabít. Hlavně, že to neschytal on, za to jak mi bránil tento Unboxing nafotit.
  

A zde již fotečka knih, které jsem po valné chvíli osvobodila od té ošklivé lepící pásky. Naprosto nádherná kniha Šepotání, na kterou jsem byla zvědavá již od jejího vydání. Pravděpodobně za to mohla ta úžasná obálka a fakt, že se jedná o jakési takési pokračování známé pohádky Alenka v Říši divů. Ale to není všechno, ta kniha není jen hezká zvenčí, ale i zevnitř. Její písmo je totiž zelené. Zelené! To je opravdu, ale opravdu zajímavé, ale trošku se obávám toho, že mi to bude během čtení vadit. A jako dárek, jsem od MegaKnih.cz dostala ještě naprosto nádhernou záložku, na které jsou ovečky Shaune, a jsou skvělý.

A od Fragmentu jsem dostala na recenzi Krev polobohů, závěrečný díl v sérii Bohové Olympu. Potom poslední nerváku, který pro nás autor přichystal, a jak dlouho jsme museli čekat na čtvrtý díl, jsem myslela, že ho zabiju, protože stejnou dobu jsme museli čekali i na pátý díl. A nyní už je vydaný! A pro ty z vás, kdo četli předchozí díly, je jednoznačně tento díl guilty-pleasure, což jednoduše znamená, že si tento musíte přečíst. A ti z vás, kdo vůbec neznáte Ricka Riordana, jeho sérii o Percym Jacksonovi nebo Bozích Olympu, tak to napravte, nebudete toho litovat.


A ještě jedna, závěrečná fotečka, s mým miloučkým plyšákem, jehož jméno zní, Plyšák, jak nezvyklé viďte. I on, stejně jako já, je z mých nových knížek nadšený a zároveň naprosto okouzlen obálkou knihy Šepotání.

Četl někdo z vás již knihu Šepotání nebo Krev polobohů? Pokud ano, co na ně říkáte? :-) 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat