Nabíječ | Recenze


Hlavní hrdinka je designérkou, která se přestěhovala do nového bytu, ale k úplné spokojenosti se potřebuju vyspat, ale to nemůže. Hned vedle ní má byt velmi čilý soused, který každý den má jinou ženskou ve své posteli. Ale každá ta žena má svoji chybu, od které se pak odvíjí jejich přezdívky, které jim Caroline přiděluje. Tak třeba Prdelka, ta získala svou přezdívku, tím že si od Simona, Carolinina souseda, ráda nechává naplácat, Purina zase ráda mňouká, až z toho Carolinin kocour Clive šílí, a přeje si projít zdí za svou vyvolenou, a Hihňa, ta je z nich asi nejhorší, jelikož se pořád hihňá. To už Caroline nevydrží a chystá se vynadat svému sousedovi, aby se zklidnil, jenže si uvědomí, že mezi ní a Simonem, Nabíječem, je velká přitažlivost. Jenže, otázkou je, jestli Caroline dokáže být se Simonem, i když má ten svůj harém…

Caroline Elizabeth Reynoldsová má problém se svým Óčkem (orgasmem), už je to dlouho co ho měla naposled a na náladě ji ani nepřidává její soused Simon, který si se svým partnerkami na jednu noc velmi užívá. Caroline je mladá, ale úspěšná designérka s krásnou tvářičkou a tělem, není se čemu divit, že právě jím okouzlí svého souseda, svoji povahou je Caroline velmi náladový člověk a často netrpělivý. Simon je fotografem, a jeho fotky se dají najít ve známých časopisech, kvůli své práci musí často cestovat, a tak má vztahy pouze na jednu noc, jelikož nevěří, že by mu nějaká žena mohla být věrná, až do té doby, co mu před dveřmi ukáže velmi naštvaná sousedka Caroline ve velmi krátké noční košilce. Simon je velmi charismatický a velmi se mi libí jeho práce fotografa, a to, jak cestuje kvůli své práci, jednou bych taky chtěla cestovat, možná by mě mohl vzít někdy s sebou.

Na tuto knížku jsem byla opravdu dost zvědavá, nejen kvůli tomu, že knížka patří mezi erotické romány, se kterými se nedávnou roztrhl pytel a nyní jsou všude, ale i proto, že knížka byla na portálu Goodreads ohodnocena jako druhá nejvtipnější knížka roku 2013. Já zase můžu říct, že knížka je opravdu neuvěřitelně vtipná. Při čtení jsem se rozhodně nenudila, spíš jsem se smála, až jsem se za břicho popadala.

Hodnocení:

Anotace: Caroline má fantastický byt v San Francisku a dokonalého kuchyňského robota, ale nemá Óčko! Caroline má skvěle našlápnutou kariéru, kancelář s výhledem na záliv a recept na výtečnou cuketovou buchtu, ale nemá Óčko!! Caroline má nejlepšího kocoura na světě, super kámošky a plný dekolt, ale nemá Óčko!!! A navíc, světe div se, stěnou její ložnice otřásá noc co noc její sexy soused, co si v posteli servítky rozhodně nebere. No, není to zákon schválnosti? Každé zasténání, naplácání a - bože, zamňoukání? - Caroline připomíná, že přichází nejen o spánek, ale že jí, na rozdíl od Nabíječových partnerek, chybí taky… Jo, uhádli jste, Óčko! Když bušení do zdi málem vyklepe Caroline z postele, rupnou jí nervy a oděná do sexuální frustrace a růžové noční košilky se svému sousedovi postaví tváří v tvář. Jenže jejich noční potyčka je, řekněme, jen začátek, protože s tenkými stěnami napětí mezi nimi roste…

Originální název: Wallbanger
Autorka: Alice Clayton
Série: Nabíječ
Díl: 1.
Počet stran: 280
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Mladá Fronta
Rok vydání: 2014
Hodnocení na Databázi knih: 83%
Hodnocení na Goodreads: 4.16

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat