Hrej hráčem | Recenze


Děj knížky se odehrává na vysoké škole v Brooklynu. Vše vypadá dobře, až na jednoho kluka, který se považuje za playboje školy, a vždy mu vše projde. Ale to Maddie a její kamarádky nemohou dopustit. Vymyslí operaci Hrej hráčem, plán, jak přehrát Bradena v jeho vlastní hře. Holky ale netuší, že Braden se svými kamarády plánuje něco podobného, sbalit Maddie, vyspat se s ní, a pak ji odkopnout. Braden s Maddie zažívá své poprvé - zve dívku na rande pomocí Google. Jenže, co když se stane něco, co se nemělo stát, s čím nikdo nepočítal?

Hlavní hrdinka Maddie je milovnice frappucina a borůvkového muffinu. Prošla si v minulosti těžkým obdobím, ale je chytrá, milá, ale nechá se snadno zmanipulovat. A hlavní hrdina Braden. Braden je odolatelný, ale velmi arogantní, a ví to o sobě.

Knížka je psána z pohledů obou hlavních hrdinů, Maddie a Bradena. Osobně si myslím, že je tato knížka úžasná. Hrozně se mi líbí autorčin nápad a některé vedlejší postavy. Třeba Megan, o které je další díl.

Hodnocení:

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Galatea

Knihu si můžete pořídit zde

Anotace: Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne. Operace Hrej hráčem může začít. Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou "královnu univerzity", aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena. Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…

Originální název: The Love Game
Autorka: Emma Hart
Série: The Game
Díl: 1.
Počet stran: 248
Vazba: Vázaná
Nakladatelství: Galatea
Rok vydání: 2014
Hodnocení na Databázi knih: 77%
Hodnocení na Goodreads: 4.00

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat