Návštěva knihovny #8


Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.
Před vánočními prázdninami jsem udělala nájezd na knihovnu, a odnesla si z ní opravdu zajímavé kousky. První knihou je kniha Hra věží, o této knize nic moc nevím, ale vím, že ji Clara má, ale netuším jestli ji četla, takže jsem si knihu vzala s tím, že si ji přečtu, ale stále jsem se k ní nedostala a prázdniny jsou skoro u konce, ale nevadí, tak knihu přečtu v lednu, pokud si na ni najdu čas. Další knihou je kniha Čarodějka stínu. Tuto knihu jsem začala číst, ale po pravdě mě moc nezaujala, takže jsem ji odložila, ale kdo ví, třeba se k ní ještě vrátím. Pak tu mám knihu Nevěrná, o této knize nevím naprosto, ale naprosto nic, ale vzala jsem si knihu domů abych si ji přečetla, takže si snad na ni brzo najdu čas a přečtu ji. Další knihou, je kniha Dvakrát dospělá. Na tuto knihu jsem čekala docela dlouho, než se ke mě dostala, ale nakonec se ke mě přece kniha dostala a na jsem na ni zvědavá, takže si snad na ni brzo najdu čas. A poslední dvě knihy co tu mám jsou knihy Světové krimipovídky a Úder půlnoci. Na obě se těším, ale nevím kdy se k nim dostanu, snad co nejdřív.
A na poslední fotce vám ukážu knihy od Stephena Kinga, druhý až šestý díl sérii Zelená míle. Všechny knihy má teď přečtené, a rozhodně vám je doporučuji. Mě se z nich nejvíc líbil druhý díl, ale celkově je to opravdu skvělá sérii, kterou si žádný fanoušek Stephena Kinga nemůže nechat ujít. A poslední knihou, co tu mám je kniha Volání sirény - Prokletí. Tak tahle kniha pro mě byla ohromným zklamáním. Měla jsem od ní velká očekávání, ale nakonec se ukázalo, že to je prostě jen taková dětinskost. Ale na další díly jsem zvědavá, abych zjistila, jestli budou další díly stejný propadák jako tato kniha.

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat