Návštěva knihovny #7Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.

Nedávno jsem navštívila knihovnu, ve které jsem nebyl už moc dlouho, a ono mě v ní čekalo překvapení. Překvapení v podobě všech dílů Vampýrské akademie a Sukuby od autorky Richelle Mead. Jelikož autorčiny knihy jsou nyní ve slevě (asi za 80,- jedna) rozhodla se knihovna knihy koupit, a tím mi udělala velkou radost. Já jsem si knihy chtěla přečíst už dřív, dokonce už mám za sebou první tři díly ze série Vampýrská akademie, i ten čtvrtý jsem četla, ale už jsi nevzpomínám o čem je, takže místo toho abych knihy četla na tabletu, jsem si je vypůjčila z knihovny, rozhodně lepší, a už teď se na knihy těším, a hlavně na poslední, závěrečný díl, ze série Vampýrská akademie.
A další knihy, které knihovna dokoupila. Za některé kousky jsem opravdu nadšená, za jiné až tak moc ne. Třeba na knihu Blbá sázka o fajn kluka jsem byla zvědavá hodně, hodně moc, ale nakonec mě kniha zklamala. Někde na blogu najdete recenzi na tuto knihu. O knize Čarodějka stínů jsem se dozvěděla od Kláry, která si ji sehnala, když byla na bux.cz ve slevě. Já jsem si ji sehnala jako e-knihu, přečetla jsem asi 5 stránek a moc mě to nechytlo, ale když jsem knihu objevila v knihovně, řekla jsem si, že ji dám ještě šanci, kdo ví, možná mě překvapí. A poslední dvě knihy co jsou na fotce, jsou druhý a třetí díl ze série Údolí stínů, asi. První díl jsem četla už docela dávno, a líbil se mi, takže, když knihkupectví koupilo další díly, letěla jsem pro ně, abych je mohla ukořistit.

A na poslední fotce mám knihy, které mám doma už delší dobu, jako například Osudovou přitažlivost a Hon. Ano, ještě stále jsem se k nim nedostala, škola jedna hrozná. U Honu jsem ale přečetla první kapitolu a nevypadalo to špatně, tak jsem teda zvědavá. Dále jsem v knihovně objevila jeden úžasný poklad, po kterém jsem hrozně toužila, a tím je kniha Ready Player One. Už jen ten název a obálka vypadá úžasně, tak snad i obsah bude super, doufám, že se ke knize co nejdřív dostanu. A nakonec tu mám knihy Tampa a Svádění luny. Tampu jsem si vzala kvůli anotaci, které zněla docela zajímavě, tak jsem ji prostě čapla, a do teď ji ještě neotevřela, no jo, jsem hrozná. A kniha Svádění luny je třetím dílem v sérii Merry Gentry, což teď vlastně nechápu, proč jsem si ji domů brala, když ani nemám přečtený první díl, který mi doma už pěkně dlouho straší. No doufám, že o Vánočních prázdninách si na knihy z knihovny, a na čtení celkově udělám víc času, protože už bych ty knihy vážně měla přečíst.

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat