Návštěva knihovny #11

května 18, 2015

Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.

Jelikož již ve čtvrtek začínají prázdniny, hurá, navštívila jsem párkrát knihovnu, abych měla přes ně co číst, jako bych toho neměla doma málo.
Od autorky Kim Harrison jsem četla její knihu Mrtvá čarodějka přichází, která je prvním dílem v sérii Rachel Morganové, zde najdete recenzi. A když jsem zjistila, že do knihovny koupili druhý a třetí díl, okamžitě jsem si pro ně běžela, ty jsem tam prostě nemohla jen tak nechat.
Knihy Kdybys mě teď viděla a Cesta ze ztracena jsem objevila v naší skromné knihovně čistě náhodou, a byla jsem neskutečně nadšená, když jsem zjistila, že u nás od autorky S láskou, Rosie, Cecelie Ahernové, vůbec něco máme. A právě tyto dvě krasavice přilákají můj pohled, takže stejný případ jako u knih od Kim Harrisonové, musela jsem si ty knihy hned odnést domů, takže doufám, že se přes ty prázdniny na ně najdu čas.
Knihy Saeculum a Královna stínů jsem také objevila náhodou v knihovně. Nejdřív jsme si říkala, že si je seženu jako recenzí výtisk od nakladatelství Fragment, ale pak jsem změnila názor a knihy si tedy půjčila v knihovně. Teď jen doufám, že se k nim brzo dostanu, jinak si je nakonec seženu jako recenzní výtisky, jelikož u nich mám jistotu, že je do měsíce přečtu.
A poslední knihou, kterou jsem si ukořistila v knihovně je kniha Dvakrát dospělá. O této knize jsem se dozvěděla od bloggerek Millenne a Klér, které vedly debatu na Goodreads o tom, že od této knihy očekávaly mnohem více, tak jsem si knih vypůjčila v knihovně, a jsem zvědavá, jak se kniha bude líbit mě.

You Might Also Like

0 komentářů

Narozeniny blogu


Knižní blogeři

Knižní blogeři

2017 Reading Challenge
2017 Reading ChallengeNessa has
read 0 books toward
her goal of
70 books.


hide