Září a Říjen 2014 | Měsíční chvátačka


Po dlouhé odmlce, která nastala, je tu zpátky Měsíční chvástačka za měsíce září a říjen, a to proto, že jsem v září získala jen tři knihy, tak jsem to rozhodla spojit. Každopádně, chvástačka je zpět a s ní jsem dohromady za dva měsíce získala úžasných devět knih.
  

(VÝHRA) Ransom Riggs - Stirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(KOUPENO) Alex Adams - Bílý kůň
(RECENZNÍ VÝTISK) Carey Heywood - On


(RECENZNÍ VÝTISK) Božena Němcová - Divá Bára a jiné povídky
(RECENZNÍ VÝTISK) Kateřina Petrusová - Pekáč buchet
(RECENZNÍ VÝTISK) Emma Hart - Hrej férově


(KOUPENO) Nicholas Sparks - Co s láskou
(KOUPENO) Rainbow Rowell - Fangirl
(KOUPENO) Kiera Cass - Selekce

Jsem hrozně moc ráda, že jsem se dostala k tomu, abych konečně chvástačku sepsala. Osobně si myslím, že měsíc září i říjen byly velmi štědré, i když říjen možná víc, jak se jeví podle té kupičky knih, které jsem získala. Také jsem je získala proto, že jsem měla svátek a jeli jsme se školou do Prahy, a Neoluxoru prostě nešlo odolat, takže jsem tam vlastně utratila všechny své peníze, ale domů jsem odjížděla nadšená. Teď se s vámi prozatím loučím, a jdu pro vás přichystat chvástačky za zbylé měsíce. A vy mi zatím můžete napsat, jestli jste některé z knih, co vidíte četli, a co na ně říkate, protože já se zatím dostala jen ke čtyřem, jsem ostuda.

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat