Prosinec 2014 | Měsíční chvástačka


Tak jsem zpět, a přináší vám opožděnou Měsíční chvástačkou za měsíc prosinec. V prosinci jsem získala opravdu hodně knih, z toho většinu z nich jsem dostala jako dárek nebo jako recenzní výtisk, jelikož byly Vánoce a Ježíšek byl opravdu velmi štědrý na mě.


(DOSTÁNO) Colleen Hoover - Život jedna báseň
(VYMĚNĚNO) Claudia Gabel, Cheryl Klam - Elusion
  

(DOSTÁNO) James Dashner - Labyrint: Útěk
(DOSTÁNO) Courtney Cole - Danteho holka
(DOSTÁNO) Alex Scarrow - Jezdci časem
  

(RECENZNÍ VÝTISK) Julie James - Nezvladatelná láska
(RECENZNÍ VÝTISK) Cora Carmack - Losing It
(RECENZNÍ VÝTISK) Kelley Armstrong - Probouzení


(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Čarodějův synovec
(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Lev, čarodějnice a skříň
(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Kůň a jeho chlapec
  

(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Princ Kaspian
(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Plavba Jitřního poutníka
(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Stříbrná židle
(DOSTÁNO) C. S. Lewis - Poslední bitva

Očekávala jsem, že za měsíc prosinec se mi doma sejde tak přibližně 5 knih, jenže pak se mi ozval můj kamarád s tím, že se zbavuje kompletu Narnie, tedy všech sedmi knih, takže jsem ho hned o ně požádala a nyní je mám doma, čekají na mě v knihovničce, teď je jen otázka, kdy se k nim dostanu. Dále za mnou přijela Azzie a přivezla mi pár knih, za které jsem ji velmi vděčná a moc se těším, až se k nim dostanu. A mimo jiné, se ke mě dostalo také pár recenzních výtisků, takže jsem během vánočních prázdnin rozhodně neměla o knihy nouzi. A jaké knihy jste získali v prosinci vy? Četli jste nějakou z výše jmenovaných knih? Pokud ano, povídejte, jsem zvědavá na vaše názory.

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat