Březen 2015 | Měsíční chvástačka


Další měsíc, další Měsíční chvástačka, tentokrát za měsíc březen. Tento měsíc se mi tu nahromadilo v celku málo knih, jelikož jsem se rozhodla, že budu šetřit jak svoji peněženku, tak svoji skromnou knihovničku, do které se mi už toho moc nevejde.

K tomu jsme během toho měsíce byly se školou v Praze na výletě, takže jsem tam zabloudila do knihkupectví, odkud jsem si odnesla pěkné knihy, takže dle mého názoru, byl tento měsíc štědrý na mě :-)


(KOUPENO) Emmy Laybourne - Monument 14
(KOUPENO) F. R. Tallis - Brány pekel


(RECENZNÍ VÝTISK) Jules Verne - Pět neděl v baloně
(RECENZNÍ VÝTISK) Kim Harrison - Mrtvá čarodějka přichází
(RECENZNÍ VÝTISK) J. Lynn - Důvěřuj mi

Většinu z knih, které vidíte, jsem již přečetla a chystám ně recenze, ale třeba na knihu Mrtvá čarodějka přichází, již recenzi najdete na blogu, a rozhodně vám ji doporučuji. A v Praze, v knihkupectví Dobrovský jsem si pořídila tedy knihy Monument 14 a Brány pekel. Doufala jsem, že bych mohla zajít do Levných knih, ale to se mi nepodařilo, ale i tak jsem si ukořistila pár pěkných kousků, které mi rozhodně za ty peníze stály. 


A co vy? Jaké knihy jste získali v březnu? :-)

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat