Letem obálkovým světem #7

 
Tento projekt pochází z dílny Shax.
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.

 
The Jewel | Goodreads
Na tuto obálku jsem narazila náhodou, a zaujala mě. Zatím jsem nečetla anotaci, a o příběhu nic nevím, ale obálka hned na první pohled zaujme. Uvidíme, třeba si po knize jednou podívám, i když nemá moc vysoké hodnocení. Až teprve teď, pár dní poté, co jsem ten článek napsala, jen si uvědomila, že ta kniha ještě vůbec nevyšla, a proto má tak nízké hodnocení, jelikož ji hodnotili jen ti, kteří ji četli, ještě před vydáním.
 
A Shard of Ice | Goodreads

To samé, jako u knihy The Jewel, je i zde. Obálka této knihy na mě vyskočila na Goodreadsu a hned mě zaujala maskou, jakou má divka na obličeji. O příběhu samozřejmě nic nevím, ale obálka knihy je opravdu pěkná, a hodnocení je také dobré.
 
Vain | Goodreads

O této knize už vím delší dobu, hned jak jsem ji uviděla hrozně se mi zalíbila obálka a dívčiny šaty. Jak už je u mě samozřejmé, můžu příběh soudit jen pouze obálky, které je opravdu úžasná. K tomu má opravdu vysoké hodnocení, takže uvidíme, třeba si ji jednou pořídím.
 
The Girl at Midnight| Goodreads

Tato kniha má vyjít až příští rok v dubnu, ale už byla zveřejněna obálka, která je úžasná. Hrozně se mi líbí fialová barva, a na této knize je prostě úžasná. Pokusím se si knihu sehnat, hned jak vyjde.
 
Na hraně zapomnění | Goodreads

Na tuhle knihu jsem hodně zvědavá, má docela vysoké hodnocení na Goodreasu, a každého hned zaujme obálkou. Hrozně se mi líbí dívčiny vlasy, ale to zdobné Z mi do toho názvu nějak nesedí, to se mi tam líbí míň.
 
An Ember in the Ashes | Goodreads

Tato kniha má také vyjít až v dubnu příští rok, a stejně jako kniha The Girl at Midnight, již byla zveřejněna její obálka, a hned mě zaujala. K tomu mě docela překvapilo, že knihu už někteří hodnotili, a hodnocení knihy je vysoké. Takže uvidíme, třeba si knihu příští rok pořídím.

Shine | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou a obálka mě zaujala. Jelikož na ni dominuje jen to poupě. Obálka mě zaujala, ale hodnocení knihy není velké. Ale neměla bych ji soudit, když o ni nic nevím, možná si ji jednou přečtu, a udělám na ni svůj názor.
 
Clarity | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila v článku blogerky Milenne. Obálka knihy mě opravdu zaujala a anotace také nezní špatně. I když hodnocení knihy není příliš vysoké, podle obálky můžu soudit, že kniha bude opravdu zajímavá.
 
Selekce | Goodreads

Na tuto knihu se strašně moc těším! Chtěla jsem si ji pořídit už dříve v angličtině, ale když jsem se dozvěděla, že vyjde v češtině, rozhodla jsem se počkat. Hned první, co vás na celé série zaujme jsou obálky, ty jsou prostě nepřehlédnutelné. Hodnocení knihy je vysoké, a já se těším až si knihu přečtu, a udělám na ni svůj názor.
 
Suspicion | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou, a hrozně se mi zalíbila obálka, hlavně proto, že je fialová. O příběhu nic nevím, ale obálka knihy je opravdu pěkná. A stejně jako u knihy The Jewel,jsem si až teď uvědomila, že ta kniha ještě nevyšla, ale hodnocení má opravdu vysoké, i když ji četlo jen pár lidí.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat