Letem obálkovým světem #6

 
Tento projekt pochází z dílny Shax.
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.
 

The Kiss of Deception | Goodreads

O této knize se teď nějak v knižním světě mluví. Viděla jsem ji u mnohých zahraničních blogerů ve videích, a hned na první pohled mě zaujala obálkou. K tomu má docela vysoké hodnocení, takže kniha bude určitě dobrá, kouknu se po ní a ožná si ji také seženu.

Sweet Thing | Goodreads

Na tuto knihu jsem narazila na blogu Elisy. Její blog se věnuje fan překladům anglických knih, a zrovna na tuto knihu se někdo přihlásil, že ji začne překládat. Po pravdě, moc tomu nevěřím, že překladá zrovna tuto knihu, ale to sem nepatří. Kniha si mě získala svou obálkou, nevím jestli to tam uvidíte, ale název je vepsán do notové osnovy, což mě hned zaujalo. Kniha má dokonce ještě vyšší hodnocení než kniha The Kiss of Deception, takže si ji pokusim sehnat v angličtině.

Eyes of the Woods | Goodreads

Eden Fierce. Nic vám neříká jméno autorky? Tak teda čtěte dál. Eden je dcerou autorky Jamie McGuire, která napsala série Beautiful - Krásnou a Učiněnou katastrofu - a knihu Červený vrch. Po pravdě, ani jsem nevěděla, že má dceru, docela mě překvapilo, když sdílela tuto obálku na svém profilu. O knize nic nevím, můžu ji soudit jen podle obálky, které vypadá opravdu pěkně. Tak uvidíme, třeba jednou z této knihy bude trhák.
 
The Immortal Rules | Goodreads

Tahle kniha bude určitě pecka. Jen se koukněte na tu obálku a hodnocení, které je opravdu dobré. Od autorky jsem četla zatím jen knihu Železná víla, ale už je to dlouho. V té době se mi kniha líbila, ale nevím, jestli by se mi líbila i teď. Podle mě si tato kniha zaslouží určitě pozornost. Sama si myslím, že pokud si ji jednou rozhodnu koupit, nebudu ji chtít odložit.

Scarlet | Goodreads

Scarlet je druhá kniha v sérii Měsíční kroniky. Tuto knihu jsem ještě nečetla, ale doufám, že si brzy seženu, jelikož první díl skončil velmi otevřeně, a já nutně potřebuji další díly. Obálka Scarlet je úplně stejná jakou mají Italové. Někomu se líbit nemusí, ale podle mě je úžasná a k příběhu se skvěle hodí.
 
Rudá jako rubín | Goodreads

Už když jsem tu obálku viděla po prvé tak jsem se do ní zamilovala, a tomu je i teď, pořád se na ni nemůžu vynadívat, ale pořád jsem si tu knihu nesehnala. Skoro všichni ji četli, a pějí na ni samé chvály, a já se k ní ještě nedostala, jsem ostuda. Po pravdě, viděla jsem dřív film, než jsem se po knize začala schánět. Ne, neumím německy, podařilo se mi ho sehnat s českými titulkami, ale zdálo se mi, že v tom filmu něco chybělo. Proto doufám, že si knihu co nedřív přečtu, jelikož hrozně zvědavá.

Uninvited | Goodreads

Další série od úžasné autorky Sophie Jordan, která napsala sérii Drakie? Dej te mi ji HNED! O knize jsem se dozvěděla díky recenzi Kate, a nejdřív mě trklo, že tu autorku znám, no jasně, autorka série Drakie, až pak ty vlasy. Myslíme vlasy té dívky na obálce knihy, které mají představovat DNA, zajímavé, opravdu zajímavé. No a zanedlouho poté, se ozvalo nakladatelství CooBoo, že tuto novou série se rozhodlo odkoupit a vydat v češtině. Takže já jsem opravdu nadšená, a myslím, že fanoušci autorky také budou.
 
Rain | Goodreads

Jak už jsem psala v minulém článku, tak se budu opakovat i teď. Ta obálka je prostě úžasná, hned jsem se do ní zamilovala, ale o příběhu nevím vůbec nic. Tato kniha je druhým dílem v série Paper Gods, jejiž první nemá moc vysoké hodnocení, ale druhý díl, ten si dost polepšil. Obě knihy si jednou určitě pokusím sehnat, a udělat si na ně svůj názor, mezitím se budu jen dívat na obálky, které jsou úžasné.
 
Tahle píseň ti změní život | Goodreads

Na tuto knížku jsem hodně zvědavá. Zaujala mě svou obálkou a anotací, a doufám, že si ji brzy seženu, jelikož má opravdu pěkné hodnocení.

Zabi ma, ak to dokážeš | Goodreads

Pokud vím, tak autorka, blogerka Timea Nagy, tuto knihu ještě nemá dopsanou. Já jsem si její knihy všimla až díky obálce, kterou zveřejnila na svém blogu, hned se mi ta obálka zalíbila a anotace, ve které je zmíněn svět čarodějnic, a hlavní hrdinka jako nesmrtelná čarodějka mě hned zaujala. Víte, já jsem posedlá příběhy o čerodějkách, ale není jich moc, proto jsem zvědavá, jak si s čarodějkami poradila ona blogerka, hned jak přiběh dopíše, určitě si ho budu chtít přečíst.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat