Letem obálkovým světem #5

května 22, 2015

 
Tento projekt pochází z dílny Shax.
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.
 
 
Měla bych vás hned na začátku upozornit, že všechny obálky knih, které vidíte, jsou obálky anglických knih, a pokud vím, tak se u žádné nechystá české vydání, což je opravdu škoda.


The Darkest Minds | Goodreads

Tato kniha na mě na Goodreadsu vyskočila, takže o ní moc nevím, ale hned se mi zalíbila obálka. Můžu knihu soudit jen podle obálky a hodnocení, které je opravdu pěkné. Možná si knihu jedno pořídím, až nebudu mít, co číst.
 
Acid | Goodreads

O této knize jsem se dozvěděla díky recenzi bloggerky Syki. Recenze se mi opravdu líbila, a obálka knihy také nevypadá špatně. K tomu se mi knihu podařilo sehnat, takže doufám, že si ji brzo pořídím.
 
These Broken Stars | Goodreads

Tato kniha mě zaujala svoji obálkou, která je opravdu krásná. K tomu knihu napsala autorka známé trilogie Ptačí zpěv s další autorkou, takže tato kniha bude určitě skvělá, ale já ji můžu zatím soudit jen podle obálky.
 
Burn For Burn | Goodreads

Tak tato kniha si mě rozhodně získala obálkou, která vypadá trošku obyčejně, ale mě se hrozně líbí, jak jsou na ni ty dívky a i písmo. Nedávno bloggerka Kacennnka na svém blogu zveřejnila recenzi zrovna na tuto knihu, a jsem hrozně ráda, že jsem tu recenzi našla, protože díky ní jsem si jen potvrdila to, že kniha je určitě skvělá.
 
Ink | Goodreads

Tak tuhle knihu chci asi hlavně kvůli té obálce, která je naprosto úžasná. Ale trošku mě překvapilo hodnocení na Goodreadsu, které není moc vysoké. I přes to si přeji knihu přečíst a udělat si nani svůj názor.
 
After the End | Goodreads

Možná jste si někteří všimli, že tuto knihu měly bloggerky Kate a Vendea v Readathonu. O knize jsem věděla již dřívě, jelikož ji napsala autorka knihy Okouzlená noci, neboli Die for me v angličtině, a hlavně si mě získala svou obálkou. I když se na knihu moc těším, mám z i trošku strach, jelikož stejně jako u knihy Ink nemá moc vysoké hodnocení, ale neměla bych se řídit hodnocením ostatních, ale udělat si své.
 
Cruel Beauty | Goodreads

Vůbec nevíte jak moc tuto knihu chci. Nejen kvůli úžasné obálce, ale taky příběhu, který je inspirovaný příběhem Krásky a zvířete. Pohádkový příběh Kráska a zvíře je úžasný a věřím, že i tato kniha bude skvělá. O knize jsem se dozvěděla až díky recenzi bloggerky Kate, a díky té recenzi jsem se do příběhu úplně zamilovala, takže si knihu určitě v nejbližší době pokusím sehnat.
 
Red Queen | Goodreads

Tato kniha má vyjít až příští rok v květnu, ale nedávno byla zveřejněna obálka, která není špatná. Hlavně se mi na ní líbí, jak ta krev stéká po koruně, a to, že obálka není přeplácaná, což je rozhodně skvělé. Jsem na knihu opravdu hodně zvědavá, ale ještě uvidím jestli si ji později seženu.
 
Plus One | Goodreads

O této knize vám toho moc nepovím, jelikož o ni nic nevím. Můžu ji soudit je podle obálky, která je opravdu pěkná. Ale ani obálka, kterou namalovala Lucy není špatná, obě jsou úžasné. Vlastně, to díky jejímu videu jsem knihu objevila.
 
Mortal Enchantment | Goodreads

K této knize jsem se dostala díky Kate, která si knihu sehnala a přečetla, a úplně ji nadchla. Pak si knihu dokonce pořídila i bloggerka Melody a také se jí líbila, takže si říkám, že tato kniha bude určitě super. K tomu obálka je úžasná a má dobré hodnocení, takže tato kniha se mi učitě bude líbit.
 

You Might Also Like

0 komentářů

Narozeniny blogu


Knižní blogeři

Knižní blogeři

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge2018 Reading Challenge


Nessa has
read 1 book toward
her goal of
60 books.


hide