Letem obálkovým světem #3

května 22, 2015

 
Takže, tento projekt pochází z dílny Shax.
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly. 

 
Jsem rozohněná | Goodreads

Určitě bude tuto knihu znát, je to třetí díl ze série Jsem roztříštěná, která má za nedlouho vyjít. Já jsem tu sérii zatím nečetla, takže ji můžu soudit jen podle obálek, které jsou naprosto úžasné, jak v originále, tak i v českém vydání. Ze všech tří dílů se mi obálka knihy Jsem rozohněná líbí nejvíc, hlavně kvůli těm ohnivým šatům. Doufám, že si sérii brzy přečtu, jelikož je velmi oblíbená a já jsem na ni opravdu zvědavá.

Throne of Glass | Goodreads

Tahle kniha mě zaujala hlavně podle obálky, která je úžasná, a pak hodnocením na Goodreadsu. K tomu jsem našla spoustu kladných rezencí, takže tato kniha nemůže být špatná, a ještě dobrá zpráva pro ty, co si netroufají na čtení v angličtině. U našich sousedů slováků tato kniha příštím rokem na jaře vyjde. Já osobně do jara čekat nevydržím, takže si knihu v co nebližší době seženu v angličtině.
 
A Thousand Pieces Of You | Goodreads

Tahle obálka mě hned na první pohled zaujala, a pak jsem si uvědomila proč. Hodně totiž připomíná obálky série Nástroje smrti, které vydalo nakladatelství Knižní klub. A pak ještě tím, že knihu napsala autorka série Akademie Evernight, kterou bych si také chtěla přečíst.
 
In the End | Goodreads

Tak tahle obálka je super. Hrozně se mi líbí. Tato kniha je druhým dílem ze série In the After, jejíž první díl nemá moc hezkou obálku, ale mě kniha zaujala, a já jsem na ni zvědavá, takže doufám, že si na ni jednou najdu čas, i když ji budu číst v angličtině, jelikož se české vydání neplánuje.
 
Vesmír versus Alex Woods | Goodreads

Na tuto knihu mě někdo upozornil v předchozím článku Letem obálkovým světem. Takže jsem se po knize podívala, a musím souhlasit, ta obálka je opravdu pěkná. Dokonce jsem si knihu sehnala, a přečetla ji, a moc se m líbila, i když jsem si ze začátku myslela, že to není kniha pro mě.
 
Mechanický anjel | Goodreads

Hned na první pohled je jasné, že tato kniha je ve slovenštině. Knihu jsem si vybrala hlavně kvůli tomu, že už byla vydaná ve slovenštině, ne že bych se bála angličtiny. K tomu ta obálka je rozhodně lepší než v agličině. Trošku mě mrzí, že se tato série neplánuje vydat v češtině, když je to od autorky Cassandry Clare, která je známá sérií Nástroje smrti.

To All the Boys I've Loved Before | Goodreads

Možná jste si toho všimli, že tuto knihu měly bloggerky Kate a Vendea v Readathonu, který vymyslely. Mě tato kniha nejdřív zaujala svoji obálkou, na které není jako na všech jiných obálkách nějaká holka. Na této je Asitka, předtím jsem si to neuvědomovala, ale teď, když to vím, tak mi to přijde velmi zajímavé, k tomu typ písma na obálce je také velmi pěkný, a jednoduchý. A teď, velká zajímavost, tuto knihu nejspíš ještě ten to rok vydá nakladatelství CooBoo, takže ti co si netroufají na čtení v angličtině mají velké štestí, jelikož si tuto knihu budou moct přečíst v češtině.
 
Reawakened | Goodreads

Znáte seriál Once Upon a Time? Tak by vám tato kniha neměla být neznámá. Tato kniha je od začínající autorky, která se rozhodla ji napsat na motivy toho seriálu. Přesněji tento díl je prvním dílem v sérii a je napsán na motivy první série seriálu. O knize jsem se dozvěděla od bloggerky Kate, která si ji sehnala v angličtině. Řekla jsem si, tuhle knihu musím mít, i kyž bude v angličtině, a teď se najdou dozvím, že knihu vydá ještě tento rok nakladatelství CooBoo. Tohle je ta nejúžasnější zpráva, jsem úplně nadšená, a hned jak kniha vyjde, mířím do knihkupectví, přece ji tam nenechám, ne?

Love Letters to the Dead | Goodreads

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou, zaujala mě obálkou, která je opravdu moc pěkná a jednoduchá. Pak jsem si přečetla anotaci, a řekla si, že tato kniha musí být opravdu velmi zajímavá, a teď chápu význam obálky, a musím uznat, že se ke knize hodí. Knihu si chci určitě přečíst, ale je spousta další knih, kterých si přečíst víc, takže tahle musí počkat.

Divergent | Goodreads

Všichni určitě znáte knihu Divergenci a její filmové zpracování. Já jsem četla jen knihu Divergenci, která byla skvělá. Chtěla bych si knihu přečíst i v angličtině, dokonce se mi knihu podařilo najít, s touto úžasnou filmovou obálkou, takže doufám, že si co nejdřív knihu pořídím a přečtu.
 

You Might Also Like

0 komentářů

Narozeniny blogu


Knižní blogeři

Knižní blogeři

2017 Reading Challenge
2017 Reading ChallengeNessa has
read 0 books toward
her goal of
70 books.


hide