Letem obálkovým světem #17

 
Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.
 
 
The Final Piece | Goodreads

Na tuto knihu jsem narazila náhodou, a hned na první pohled mne okouzlila krásná obálka. Mne si obálka získala svou jemností a tím, že se mi jevila taková romantická. Obálka si mne opravdu okouzlila, takže jsem si knihu dala do to-read listu, a jednou bych si ji chtěla přečíst.
 
Losing Me Finding You | Goodreads

Na této obálce mne zaujaly hned ty propletené prsty, o kterých jsem si myslela, že jsem je už někde před tím viděla. A nemýlila jsem se, opravdu jsem ty prsty viděla, a viděla jsem je na obálce knihy Lola a kluk od vedle. Následně mne na obálce zaujala barva, tedy fakt, že celá obálka je šedivá, a jen písmo je odlišně barevné. Obálka se mi zalíbila, ale říká se nesuď knihu podle obalu, takže jsem si knihu dala do to-read listu, a rozhodně se po knihe poohlédnu.

End Times | Goodreads

I přes to, že to není nejhezčí obálka, přišla mi nějakým způsobem originální a pěkná, a proto jsem se rozhodla vám ji ukázat. Jak už jsem jistě několikrát zmínila, říká se, nesuď knihu podle obalu, ale i přes to, že se mi obálka líbí, nemám v plánu si knihu v dohledné době přečíst.
 
Kiss Kill Vanish| Goodreads

Na této knize mne zaujala hned na první pohled její barevnost, pozadí černé a kolem písma je to barevné. Následně pak zaujala dívka a písmo, takže bylo jasno, ta obálka si mne prostě získala a já se rozhodla vám ji zde ukázat. I když si knihu v brzké době nechystám pořídit a ani přečíst, dala jsem si ji do to-read listu, a jedno dne se ke knize snad dostanu.
 
The Glitter Scene | Goodreads

Tato obálka mne zaujala svoji jednoduchostí a barvami, které k sobě skvěle ladí, takže se nedivím, že jsem se do obálky opravdu zakoukala. Takže jsem si knihu dala do to-read listu, a jednou bych si chtěla knihu přečíst, i když to pravděpodobně nebude brzo.
 
A Girl Called Fearless | Goodreads

Na této obálce mne zaujalo její rozdělení na dvě poloviny, že i to písmo je rozdělená a každá polovina je jinak graficky udělaná, i barevnost názvu. Mne si obálka získala, ale na to, že bych si knihu přečetla to nevidím.
 
The Secret Book of Sacred Things | Goodreads

Na této obálce mne zaujala její jednoduchost a grafické zpracování. V podstatě se obálka knihy skládá z tmavého podkladu a bílé písma. Já tento kontrast mezi barvami mám ráda, takže se nedivím, že si mne tato obálka získala. I přes to si ale knihu nepřečtu, protože mám na seznamu spoustu knih, které bych si přečetla radši.
 
Feral | Goodreads

Na této obálce mne zaujala její zastřenost, to jak je rozmazaná, a vlastně není moc dobře poznat, kdo na obálce je. Kniha vyšla tento rok, a podle hodnocení asi není moc dobrá. I když já na toto hodnocení koukám, neberu ho moc vážně pokud mě kniha zaujme, a v tomto případě mne kniha zaujala, takže se po ni podívám, a zjistím jak se mě bude líbit.
 
Nil | Goodreads

Podle obálky soudím, že děj se bude odehrávat někde u řeky Nil, ale netuším jestli se pletu. A právě tato mne zaujalo, a to není to jediné, zaujalo mě, že je vlastně kniha v odstínech modré. Já mám modrou barvu ráda a hlavně Egypt a všechno okolo něho, takže si tuto knihu rozhodně nenechám ujít.
 
In the Cleft Joy Comes In the Mourning | Goodreads

U této obálky mne zaujala jeji jednoduchost, klidnost, ale zároveň i smutek. Prostě to ve mne vyvolalo tolik pocitů, že jsem vám obálku prostě musela ukázat. Obálka si mne získala, ale netuším jestli si knihu v brzké dob přečtu, ale chtěla bych.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat