Letem obálkovým světem #14

 
Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.

 
Between the Spark and the Burn | Goodreads

Tuto obálku jsem objevila v nějakém článku Letem obálkovým světem od koho už netuším, ale hned mne zaujalo písmo, které je na obálce. Následně mě pak zaujalo pozadí obálky, které je také opravdu zajímavé, hory a chata a sníh, to je opravdu úžasné, právě v tomto čase. Kniha Between the Spark and the Burn je druhým dílem v serii. První díl jsem si dala do to-read listu, tak snad si knihu jednou přečtu.

Half Upon a Time | Goodreads

Na tuto knihu mě nalákala krásná a velmi vtipná obálka, a pak hlavně bloggerka Kate, zase. Kate si knihu sehnala a přečetla, a podle její recenze vypadá kniha opravdu lákavě, takže si tuto knihu, která je na motivy pohádky Jackovi a magické fazoli pokud vím. Já osobně mám hrozně ráda pohádky, jakékoli, jak ty originální, tak i ty převyprávěné, takže si tuto knihu nenechám ujít.
 
Shatter Me | Goodreads

Kniha Shatter Me vám určitě není neznámá, možná ji ale neznáte pod originální názvem, ale název v češtině vám knihu určitě připomene, a tou knihou je kniha Jsem Roztříštěná. Na tuto knihu jsem zvědavá, a chystám se si ji přečíst, v češtině, ne v angličtině, ale nejvíc se mi u této knihy líbí právě originální obálka. To očíčko je prostě úžasný, a já se na něj nemůžu vynadívat.

Darkness Before Dawn | Goodreads

Na tuto knihu jsem narazila náhodou na Goodreads, a hodně se i zalíbila obálka knihy, taková romantická, prostě jsem se do ni zakoukala. Kniha Darkness Before Dawn je druhým dílem v sérii, a právě tato obálka je dle mého názoru, hezčí než ta u prvního dílu. I přes to jsem si knihu dala do to-read listu, a následně si ji sehnala, takže si snad knihu brzo přečtu.

Left Drowning | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou a zaujala mě právě svou jednoduchou, milou obálkou, která se mi prostě tak zalíbila, že jsem se rozhodla vám ji zde ukázat. Kniha mě pak zaujala i tím, že je moc pěkně hodnocená, takže jsem neváhala, a dala si knihu do to-read listu, z důvodu, že bych si knihu chtěla jednou přečíst.

Oceán na konci uličky | Goodreads

Hned na první pohled mě obálka této knihy zaujala, a obálka není to jediné co mne zaujalo. Zaujal mne i autor Neil Gaiman, který napsal knihu Hvězdný prach, kterou si chci také přečíst, ale na knihu Oceán na konci uličky jsem zvědavá více, protože má hezčí obálku a je také velmi dobře hodnocena.

Girl Online | Goodreads

Knihu Girl Online jistě bude znát, i když kniha vyšla před pár měsíci. Knihu napsala známá youtuberka Zoella, kterou já vůbec neznám, přiznávám se, ale na její knihu jsem opravdu zvědavá, i přes ten humbuk, co se kolem knihy stal pár dní po vydání knihy, že Zoella knihu vůbec nenapsala. Já vůbec nevím, co si o tom myslím, vím jen to, že si knihu chci přečíst, protože se nejedná o autobiografii Zoelly, ale o normální příběh, takže si knihu rozhodně nenechám ujít, a už teď se těším, až se u nás v češtině kniha vydá.

Ignite | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou, a hned jsem se zamilovala do té obálky. Knihu jsem si dala do to-read listu, protože mě za ta obálka tak okouzlila, že jsem prostě neodolala, a knihu si dokonce i sehnala, takže doufám, že se ke knize brzo dostanu.

Lumiére | Goodreads

I na tuto obálku jsem narazila náhodou, a hodně se mi zalíbily ti šaty, co má ta dívka, a ta kombinace barev, prostě jsem neodolala, a knihu se rozhodla vám ukázat. Kvůli té krásné obálce jsem se rozhodla si dát knihu do to-read listu, takže bych si knihu jednou přála přečíst.

Nocte | Goodreads

Na knihu Nocte jsem narazila, když jsem zkoumala autorku Courtney Cole a její knihy, a právě tato kniha mi padla do oka svou opravdu krásnou obálkou, které jsem prostě nemohla odolat, takže jsem si knihu dala do to-read listu, a jednoho dne bych si knihu chtěla pořídit a přečíst, ale kdo ví, třeba se dočkáme toho, že knihu vydají u nás v češtině.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat