Kindletime #7

 
Autorkou tohoto projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
Knihu Hra lží jsem si chtěla přečíst již hodně dlouho, vlastně od té doby, co jsem se dozvěděla o seriálu na motivy této knihy, The Lying Game. Tento seriál jsem si velmi oblíbila, a hodně mě mrzelo, když ho zrušili, tak když se mi naskytla možnost si knihu přečíst, neváhala jsem a vyžádala si e-knihu na recenzi od portálu Knihy.iDNES.cz.
 
Další e-knihou, kterou vám tu ukážu je e-kniha Scarlet. První díl Cinder jsem četla před nějakou dobou zpátky, měla jsem knihu půjčenou z knihovny, a hodně dlouho jsem čekala než dokoupí do knihovny další díly, což se dosud nestalo, takže když se v seznamu recenzních e-knih od Knihcentra objevila tato kniha, neváhala jsem a rozhodla se o ni požádat. Když mi paní z Knihcentra poslala měla jsem trošku problém e-knihu otevřít na tabletu, ale po třech hodinách, které jsem strávila hledáním správného souboru, jsem knihu otevřela, takže jsem nadšená a brzo se do knihy pustím.

A poslední e-kniha co tu mám, je e-kniha The DUFF, nebo-li Designed Ugly Fat Friend. Na motivy této knihy se natáčí film (nebo je už natočen?), na který jsem opravdu hodně zvědavá, ale vypadá to na to, že film bude naprostým opakem než je kniha. Proto jsem si knihu sehnala hned, kdy film ještě nešel do kin. Doufám, že si knihu stihnu přečíst ještě do konce roku, což není moc pravděpodobné, a když to nestihnu, mám ještě čas, protože film půjde do kin až někdy během příštího roku, musím si zjistit přesné datum.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat