Kindletime #5

května 18, 2015

 
Autorkou tohoto projektu je Teresinha.
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
Kniha Gryf, který neuměl létat má opravdu krásnou obálku. Narazila jsem na ni na Goodreads, kde v anotaci stálo, že si e-knihu můžu zadarmo stáhnou na webu CooBoo. Doma mám první díl trilogie Erillian, tak jsem si chtěla přečíst i tuto krátkou novelku. Přečetla jsem ji během chvíle, jelikož má jen 17 stránek, a čím dál víc jsem zvědavá na Erillian, protože tahle krátká novelka vypadá opravdu dobře.
 
Jéj, o knize Defiance jsem se také dozvěděla na Goodreadsu už ale hodně dávno, a pořád si myslím, že ta kniha má nádhernou obálku. K tomu i ta anotace zní naprosto skvěle, tak jsem si ji sehnala a teď se na ní opravdu moc těším.
 
A poslední dvě e-knihy co tu mám jsou knihy od Colleen Hooverové, kterou u nás vydává nakladatelství Yoli. Kniha Ugly Love mě zaujala obálkou, a pak anotací, a jsem hrozně ráda, že ji mám, i když nakladatelství uvažuje nad tím, že knihu vydá v češtině, což by bylo až za dlouho, a já jsem na ni zvědavá teď. A kniha Finding Cinderella je krátká novelka, která následuje po knize Ztracená naděje. Jelikož se knihu brzo chystám přečíst, sehnala jsem si i pokračování, na které jsem opravdu hodně zvědavá.
 

You Might Also Like

0 komentářů

Narozeniny blogu


Knižní blogeři

Knižní blogeři

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge2018 Reading Challenge


Nessa has
read 1 book toward
her goal of
60 books.


hide