Kindletime #19

 
Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Knihu A tak mi unikají jsem si stáhnula na webu nakladatelství CooBoo již před nějakou dobou a úplně jsme na ni zapomněla. Již nedávno jsem si chtěla pořídt první díl trilogie Vesmír, Loď mezi hvězdami, ale stále jsem se ke knize nedostala. Tak jsem aspoň ráda, že mám novelu, která je před prvním dílem, a doufám, že se k ní brzo dostanu.

Od autorky Alice Claytonové jsem četla jíž její jinačí knihu, Nabíječe, která mě neskutečně bavila a hodně se mi líbila a velmi se těším na pokračování. Jenže autorka napsala ještě další knihy, které ji vyšly u nás, a to knihy o Zrzce, jejímž první díl je kniha - Kdopak je tak Zrzka? A doufám, že kniha bude stejně tak dobrá jako autorčina nejlepší kniha Nabíječ.

A poslední knihou, kterou jsem si pořídila, je kniha Temné kouty. Na knihy od autorky Gillian Flynnové mě přivedla Azzie, má kamarádka Klára, jelikož je to její nejoblíbenější autorka. Já jsem slyšela o všech autorčiných knihách, ale ani jednu jsem nečetla, takže jsem se rozhodla to napravit a řekla jsem si, že půjdu do knihy Temné kouty. Jekož kniha Zmizelá mě nezaujala, a film se mi také nelíbil a Ostré předměty už jen podle svého názvu, si mě také nezískaly, šla jsem tedy do Temných koutů, tak snad toho nebudu litovat.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat