Kindletime #17

 
Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 

O knize Bound by Honor jsem se dozvěděla z jeho blogu, kde překládají knihy. Tuto knihu někdo navrhl, zda by se ji nějaká překladatelka neujmula, a jelikož já tento blog sleduji, ale fanoušek fan překladů nejsem, šla jsem do originálu, tedy do knihy v angličtině, která je opravdu dobře hodnocená, tak snad nebudu litovat.

Na knihu Miss Me Not mě hodně nalákala bloggerka Stefanie, která byla z knihy úplně paf, když to tak řeknu. Nejen Stefanina recenze mě přinutila knihu si pořídit, ale také fakt, že je jinak kniha velmi pěkně hodnocená a obálka také nevypadá špatně, takže se moc těším až se do ni sama pustím.

Ke knize Five Flavors of Dumb jsem se dostala náhodou, hledala jsem na Goodreads obálky do článku Letem obálkovým světem a a narazila na tuto knihu, která mě právě svou obálkou velmi zaujala. Zatím mohu knihu soudit jen podle obálky, a myslím si, že to bude kniha s motivem hudby a troškou romanťárny, takže jsem si hned knihu pořídila, a teď si jen knihu přečíst a přesvědčit se, zda byl můj první pohled na knihu správný nebo naopak jestli to bude něco úplně jiného.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat