Kindletime #13

května 19, 2015

 
Autorkou tohoto projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
O knize Rudá jako krev jsem se dozvěděla nedávno díky její pěkné obálkce a celkem zajímavé anotaci. Začala jsem zvažovat, zda si knihu pořídím v normální papírové verzi, jenže pak jsem objevila recenze, které nebyli moc pochvalné, spíše negativní, a zjistila jsem, že je mnoho odlišných názorů na tuto knihu, tak jsem se rozhodla si ji sehnat jako e-knihu, protože pokud by se mi kniha nelíbila, tak bych pak litovala těch peněz a stála by mi v knihovničce a já bych ji znovu neotevřela. Takže se teším až se sama přesvědčím jestli se mi kniha bude nebo nebude líbit, kdo ví, třeba si ji pak pořídím v papírové verzi.

Další knihou, kterou vám tu ukážu jsem si sehnala již před nějakou dobou, a je to kniha School Spirits od mé oblíbené autorky Rachel Hawkinsové. Rachel napsala známou trilogii Hex Hall, a někde na blogu naleznete mou recenzi na první díl z této série. Já tu série opravdu žeru, a když jsem zjistila, že autorka má další sérii o čarodějkách a nadpřirozených bytostech, jako jsou víly, vlkodlaci nebo démoni, hned jsem si ji sehnala, a teď na mě kniha čeká v tabletu až se k ni dostanu, což dle mého názoru bude ještě chvíli trvat.

A poslední knihou, kterou vá tu dnes ukážu, je kniha Lovely Vicious. O této knize jsem do nedávna nic nevěděla, ale pak jsem na stránce Knižní vesmír objevila na ni recenzi, která byla více než pozitivní. Zanedlouho si knihu sehnalo spousta další bloggerů a na Goodreads mi začalo skákat ze všech stran od nich také dobré hodnocení, takže bylo rozhodnuto, tu knihu chci taky, takže jsem si ji také pořídila. Teď jen doufám, že se k ní dostanu co nejdříve, ale recenzní výtisky, či e-knihy mají bohužel přednost.
 

You Might Also Like

0 komentářů

Narozeniny blogu


Knižní blogeři

Knižní blogeři

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge2018 Reading Challenge


Nessa has
read 1 book toward
her goal of
60 books.


hide