Kindletime #13

 
Autorkou tohoto projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
O knize Rudá jako krev jsem se dozvěděla nedávno díky její pěkné obálkce a celkem zajímavé anotaci. Začala jsem zvažovat, zda si knihu pořídím v normální papírové verzi, jenže pak jsem objevila recenze, které nebyli moc pochvalné, spíše negativní, a zjistila jsem, že je mnoho odlišných názorů na tuto knihu, tak jsem se rozhodla si ji sehnat jako e-knihu, protože pokud by se mi kniha nelíbila, tak bych pak litovala těch peněz a stála by mi v knihovničce a já bych ji znovu neotevřela. Takže se teším až se sama přesvědčím jestli se mi kniha bude nebo nebude líbit, kdo ví, třeba si ji pak pořídím v papírové verzi.

Další knihou, kterou vám tu ukážu jsem si sehnala již před nějakou dobou, a je to kniha School Spirits od mé oblíbené autorky Rachel Hawkinsové. Rachel napsala známou trilogii Hex Hall, a někde na blogu naleznete mou recenzi na první díl z této série. Já tu série opravdu žeru, a když jsem zjistila, že autorka má další sérii o čarodějkách a nadpřirozených bytostech, jako jsou víly, vlkodlaci nebo démoni, hned jsem si ji sehnala, a teď na mě kniha čeká v tabletu až se k ni dostanu, což dle mého názoru bude ještě chvíli trvat.

A poslední knihou, kterou vá tu dnes ukážu, je kniha Lovely Vicious. O této knize jsem do nedávna nic nevěděla, ale pak jsem na stránce Knižní vesmír objevila na ni recenzi, která byla více než pozitivní. Zanedlouho si knihu sehnalo spousta další bloggerů a na Goodreads mi začalo skákat ze všech stran od nich také dobré hodnocení, takže bylo rozhodnuto, tu knihu chci taky, takže jsem si ji také pořídila. Teď jen doufám, že se k ní dostanu co nejdříve, ale recenzní výtisky, či e-knihy mají bohužel přednost.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat