Kindletime #11

 
Autorkou tohoto projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
O knize Unravel Me jsem se dozvěděla náhodou, když jsem hledala obálky do článku Letem obálkovým světem na Goodreads, a tato obálka si mne naprosto získala. Je opravdu úžasně graficky pojatá, a vlastně úplně jednoduchá a taková miloučká, že jsem prostě neodolala a knihu si sehnala, i když o ní vlastně nic nevím, tak doufám, že mě kniha nezklame.
 
I knihu Finding June jsem našla díky její krásné obálce, která je opravdu hezky barevná, romantická, hned na první pohled si mne získala, takže bylo jasno, tu knihu chci. A nedávno jsem na ni zase narazila, a řekla si, nebudu otálet, a knihu si sehnat, teď jen doufám, že bude příběh tak skvělý, jako obálka knihy.
 
A poslední knihou, co jsem si pořídila, je kniha Yes Please. Kniha Yes Please vyhrála minulý rok na Goodreads v kategorii nejvíce humorná kniha. Takže mne zajímalo, jestli je kniha opravdu tak dobrá, jak se jeví, a knihu si sehnala, takže se na ni těším, a snad si ji brzo přečtu.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat