Kindletime #1

 
Jelikož jsem nedávno dostala možnost recenzovat e-knihy, začal se můj tablet postupně na nich krmit. Takže jsem se rozhodla zapojit do projektu, který jsem uviděla na blogu Kacennnky. Autorkou tohoto projektu je Teresinha, a úkolem projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.
 
 
Na knihu Počátek jsem strašně moc zvědavá. Hned na první pohled mě zaujala obálka, a pak jsem v nějaké recenzi, už si nevzpomínám kde, viděla trailer na tuto knihu, a už to bylo jasné, že tuhle knihy moc chci. Jenže problém byl v tom, že ta stojí až moc peněz, takže když jsem získala spolupráci s webovým portálem Knihy.iDNES.cz, požádala jsem je o knihu, a oni mi ji poslali, takže jsem z ní měla obrovskou radost. Hned jak dočtu knihu Divá Bára, povinná četba ano, ta se do ni pustím.
 
Na knihu Krásní mrtví - Jonas jsou různé názory, ale jelikož jsem si na ni chtěla udělat svůj, vyžádala jsem si ji jako recenzní výtisk od Knihcentra, které se nedávno rozhodlo dávat na recenze i recenzní e-knihy. Takže hned jak dočtu Počátek, se do Jonase pustím, a uvidíme, jak se mi kniha bude líbit.
 
A poslední knihu, co vám dnes ukážu je krátká novelka The Prince. Možná už podle obálky poznáte, že má něco společného s obálkou knihy Selekce, kterou nedávno vydalo nakladatelství CooBoo. Já jsem před pár dny Selekci dočetla, a byla jsem hrozně naštvaná, že to skončilo, takže jsem hledala po netu, kdy vyjde další díl, Elita, a zjistila jsem, že vyjde až na konci dubna příštího roku. Já do té doby nevydržím čekat! To je strašný. Tak jsem si aspoň sehnala kratší novelku o princi Maxonovi, do kterého jsem se totálně zamilovala, a když jsem si četla anotaci, dozvěděla jsem se, že v životě prince Maxona byla nějaká další holka. Holka? To si prostě nesmím nechat ujít! Tak jsem si řekla, jo jdu do toho, i když má angličtina není moc skvělá nějak se s tím poperu, a když ne, tak mi pomůže slovník. Jakmile dočtu všechny recenzní výtisky, pustím se do ní, protože jsem strašně zvědavá, na tu dívku.
 

nessa_lovesbooks

Nessa, dvacetiletá recenzentka, knihomolka, milovnice seriálů a angličtiny. Jsem normální (praštěná) lidská bytost, která tráví neuvěřitelné množství času čtením, blogováním, kreslením či malováním. Co mě baví? Jednoznačně čtení, dále jakákoliv kreativní činnost, moji přátelé, nakupování knih, hudba, seriály nebo filmy - jsem takový seriálový a filmový maniak.

Žádné komentáře:

Okomentovat